Linnalaager Moelood 2019


2-4 juuli.
1 päev 35,- eur
lastele vanuses 7-12

Teeme ringi ümber selle põneva ning ahvatleva teema ning nopime välja sealt parimad palad. Puudutame väga erinevaid  ameteid, mis seotud moega. Uurime, kuidas mõni riideese meieni jõudnud on. Moesõnavara, inimese proportsioonid, moejoonis, väike sissejuhatus materjaliõpetusse. 

Laagrite kavas võib toimuda muudatusi. Lõpliku ajakava saadame kõigile registreerujatele e-mailile enne laagrit.


1.päev. Mood eile. Lühike moeajalugu ja selle parimad ja värvikamad osad. Valmib daami kübar, lehvik, pitskindad või ehtekomplekt. Valmib makett Viktoriaanlikust daami kleidist. Viktoriin.
Külastame ajaloomuuseumi ning tutvume ehtsate daami aksessuaaridega.

2. päev. Mood täna. Hetkel kuumad trendid, uudsed materjalid, tehonoloogiad, taaskasutus, mood ja loodus. Valmib moekalender omatehtud moejoonistega, akrüülmaterjalist ehtekomplekt.  Külastame ka dekoraatorit ja tutvume tema põneva ametiga.

3. päev fantaasia. Mis kunstnikke inspireerib, kuidas luua midagi uut ja põnevat? Valmivad fantaasiajoonistused inspireeritud igapäevastest esemetest, tuunime kingi ja valmistame neist pliiatsitopse/ kommikausse. Teeme fantaasiameigi pildi kuivpastellidega. Valmib ühistööna fantaasiakleit elusuuruses mannekeni seljas.
Külastame meigi- või moekunstnikku ja tutvume tema ametiga.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.