Sünnipäevateenus

                                                                   Vaata ka sünnipäevadest täiskasvanutele SIIT

Pakume 7-12 aastastele lastele sünnipäevapidu koos peojuhiga. Valida saab erinevate ajaloost inspireeritud teemade vahel. Sünnipäeval saavad lapsed alati midagi uut ja põnevat teada, ise järele proovida ja katsetada. Toimuvad seltskonnamängud, vanakooli viktoriinid, pildimängud, vaadatakse kinolinal filme ja pilte teemaga seonduvalt. Tähtis osa sünnipäevast on meisterdamisel, mis toimub keskuse „Ringiruumis“.

Sünnipäevalaps saab kutsuda kuni 12 külalist. Sünnipäeva kestus on 2,5 tundi, lisaks 15 min. enne ja pärast sünnipäeva. Sünnipäeva viib läbi kostümeeritud peojuht. „Salongiruumis“ katame sünnipäevalapsele ja tema külalistele peolaua vastavalt peo teemale. Kasutame oma keskuses alati ehtsaid nõusid ja kangast laudlinasid. Nõude ja lauakatete kasutamine, käsitöömaterjalid, tee/kohvi ja meened on peo hinna sees. Toidu toob sünnipäevalaps.
Sünnipäevalapsel on võimalus meie keskusest tellida oma peo jaoks kutsed ja kohasildid.

Meile on väga teretulnud ka suuremad lapsed oma sünnipäevi pidama.Teema valik ja soovid kokkuleppel.Sünnipäevade teemad:

Sohvi koristuspidu ehk maailma veidraim sünnipäev     
Sohvi kutsub külla!  Kuid ettevaatust-talle meeldib koristada ning ta kaasab sellesse kõik külalised.
Temaga juba igav ei hakka. Sohvi koristab vahvalt ja STIILSELT! Ta tutvustab Sulle oma lemmiktegevuse ohtusid ja rõõmusid. Pistame rinda igapäevaste kurjamite-plekkidega ja teeme koduseid keemiakatseid. Puhastame imeväel lauahõbedat ja meisterdame endale elegantse sulgedest tolmuharja.
Kuidas kõige selle segaduse keskel stiilseks jääda-Sohvi on tõeline sõber ja lubab sul sobrada oma garderoobis ning valida koristuspeo ajaks värvikas ja kaunis kostüüm. Samuti õpetab ta enda eest hoolitsema. Valmistame  kosutava ja lõhnava kehakoorja. Et sindki nakataks perenaisepisik, kingib Sohvi sünnipäevalapsele poekoti ja poenimekirja, mille disainimisest kõik külalised osa saavad. Lisaks nutikusele ja heale väljanägemisele on korralik perenaine ka heas vormis. Pidu lõpeb lustaka treeningprogrammiga aastast 1931.
GALERII

Kratt
Põnev ja julgustükke täis sünnipäev nii poisile kui tüdrukule.  
Saame teada huvitavaid lugusid vanaemade ja vanaisade lapsepõlvemaalt – tulihännast ehk kratist, varandusejahist ja võimatutest ülesannetest. Meisterdame nahast käepaela ja paneme oma julguse proovile mängus, kus tuleb silmitsi seista vanakuradi ja pisuhänna tempudega. Ülesannetega viktoriin selgitab välja tõelise kratiküti. Kuulame ka ühe pika ja kuldaväärt muinasjutu rahvapärimuse varalaekast ja teeme meeldejäävast sünnipäevast „kratise“ ühispildi.
Hea nõuanne, kuidas kratist lahti saada: Käsi kratil teha liivast köis või sõelaga vett tuua. 
Nalja nabani
Ülilustakas sünnipäev poisile või tüdrukule.
Kui sulle meeldib hea huumor, naljamängud ja trikid, siis tule ja naera terviseks! Loome karikatuure, mängime lustakaid mänge ning õpime isegi ühe lolluse selgeks. Õpime ühtteist ajaloo suurkoomikutelt ning avastame endaski tõelise naljanina. Jäätisepidu


Tore sünnipäev 4-7 aastastele.Väike maiasmokk saab kutsuda oma sõbrad vahvale jäätisepeole, kus sõbralik ja särasilmne jäätisetädi mängib lastega magustoidu bingot, maalitakse päris lõuendile kirssidega jäätisepilt või meisterdatakse helendav jäätiselamp. Kogu seltskond ajab taga aaret ning
oomulikult on peol ka jäätisekiosk, kust iga laps oma lemmikjäätise limpsimiseks saab.  Sünnipäev kestab 2,5h, külalisi on oodatud 12+ sünnipäevalaps.  Külaliste arv sõltub sellel sünnipäeval ka vanemate osalusest.
Elu on magus!Maagide kokkutulek  
Maagiline ja põnevust täis sünnipäev nii poisile kui tüdrukule.
Kui meeldivad müstilised olendid, võluloitsud ja seiklusi täis aardejaht, siis oled kutsutud salapäraste Maagide kokkutulekule.  Teeme olematu nähtavaks, loeme ammu unustatud  tähti, joome sõõmu võlujooki  ja teeme ka võlurinalja. Saavad kokku vahvad, võimsad ja toredad Maagid, kes armastavad muinasjutte ja legende tähistaeva all kuulata. Igaühes meist on killuke maagiat!

Ajamasin

Põnev ja meeleolukas sünnipäev nii poisile kui tüdrukule.
Iidam ja Aadam keskus muutub peoõhtuks kui üheks suureks ajamasinaks. Rändame kaugesse minevikku ja otsime veel avastamata dinosauruseid, sukeldume tänapäeva robotimaailma ning lendleme oma mõtetes tuleviku kosmosesse.
Püüame selgusele saada-kas siis tõesti saab ajas rännata? Vaatame teemat illustreerivaid pilte ning filmiklippe.  Kaevame unustuste hõlma vajunud eelajaaloolisi  ja veel avastamata fossiiile. Meisterdamise toas töötavad väikesed insenerid  päris roboti kallal ning puhuvad talle elugi sisse.  Tiirlev ajaratas pakub vahvat ja naljakat viktoriinimängu ning lõpus viib meid helendav tähistaevas lendlema tuleviku muinasjuttu. Ajas on asju!


Kella 5 tee  galerii
Sünnipäev preilile ja tema sõpradele, kellele meeldivad tõelistele daamidele omased vanad peened kombed ja elulaad. Sünnipäeva jooksul saavad preilid teada põnevaid seikasid Victoria ja Regendi ajastu daami elust. Õpitakse vajalikke kombeid ja etiketti, et osaleda ühel korralikul teepeol. Vaatame filmilõike ning fotosid. Toimuvad väikesed etteasted, mängud ja viktoriin. Meisterdatakse kaunis ja romantiline lehvik ning õpitakse tundma lehvikukeelt. Lõpus tehakse ka mälestuseks mustvalge ühispilt kübaratega. Keskuses on laud kaetud valge linaga, romantilise serviisi ja kangast salvrättidega. Selleks, et preilid saaksid maiustada teepeole kohaselt, soovitame keskuse perenaistega menüüst vestelda. Romantilise õhkkonna loob keskuses klassikaline muusika.
Kunst on olla tõeline daam.
GALERII


Moenarrid
Põnev ja meeleolukas sünnipäev nii poisile kui tüdrukule.
Lapsed saavad teada naljakatest ja veidratest seikadest moeajaloos. Põnevaid fakte illustreerivad filmiklipid ja fotod. Hääletatakse ning selgitatakse välja ajaloo kõige veidram rõivastumise komme ning kõik koos luuakse kõigi aegade veidraim moenarr. Meisterdamise toas teevad tüdrukud lipsuga juukseklambri ja poisid meisterdavad šiki kikilipsu. Pidu kulmineerub ehtsa moeshow või tantsuga ja lapsed saavad end keskuses olevate kostüümidega maskeerida. 
Mood on vahva!
GALERII