Kunstilaager "Haldjate akadeemia"

10-13 augustil toimub järjekordne Haldjate akadeemia.
Ootame taas 6-10aastaseid.
Grupi suurus maksimaalselt 13 last.
Laagri kestvus kellaajaliselt : 10-16. Palume umbes 15 minutit varem kohale tulla. 
Päeva hind: 20 EUR

Laager "Haldjate akadeemia" on ajaviitelaager, kus põhilisteks tegevusteks kunst ja meisterdamine.
Laagrisse ootame algklasside lapsi ja just lasteaia lõpetanud lapsi, kes enam lasteaias ei käi ning vajaksid turvalist,  sisukat ja huvitavat ajaveetmise võimalust omaealiste seltsis. Põhilised laagri tegevused on meisterdamine, matkamine, käeline tegevus.
Laagri tegemised pakuvad rahulikus seltskonnas muinasjutulist kogemust läbi lugude, juttude, muistendite, luues positiivseid emotsioone, julgustades lapsi läbi käelise tegevuse looma oma lugusid ja etendusi. Inspiratsiooniks loodus, haldjad.

Juhendajad Kristiine Špongolts ja Irina Evseeva.
Kristiine on olnud Iidama Aadama juhataja, tundide juhendaja ning laagrite läbiviija mitme aasta jooksul ning Irina omab pikaaegset kogemust laagrite korraldamisel ning juhendamisel ning töötab  laste kunstiterapeudina.

Teemapäevad järgnevalt:

10. august - Imedepäev
Tutvume haldjate teemaga. Külastame T1 liblikatuba. Sööme lõunat Poska kohvikus, nopime roose ja valmistame roosivett, kuulame muinasjuttu ja  teeme haldjakepi.

11. august -Võluaed
Päeva alustame retkega Botaanikaaia Võluaeda, kus tutvume sealse tegevusega ning istutame ka ise endale maitsetaimi potti, seejärel einestame. Tagasi jõudnud, valmistame nöörkaunustusega anuma ning harjutame paberinöörist filigraani tegemist.12. august - Ravimtaimed
Külastame Raeapteeki, kus lisaks ajaloolilse taustale, õpime tundma ka praegu kasutatavaid ravimtaimi ning segame endale ise tee kokku. Seejärel sööme lõunat.
Valmistame ravimtaimede teemalise nahast märkmiku. Teeme tekstiilist ja nahast teekukru.

13.august - Lendlev liikumine
Hoiame vaimu ja keha tervena Maili Liinevi juhendatud joogatunni abil, Õpime
vabastavat tantsu. Lõunat sööme Poska kohvikus ja valmistame ise taimedest maski. Päeva lõpus tunnistused ning meeneks ehe. 

Lisaks mängime erisugu haldjate teemasse sobivaid mänge. 
Fotod on illustratiivsed.
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.