KUNSTILAAGER "MATERJALIDE MAAILM"

29. juuni-2. juuli 2020
lastele vanuses 7/8-12
10:00-17.00


Grupis kuni 13 last
Päeva tasu 40,- eur
Hind sisaldab kõiki materjale, töövahendite kasutamist, õppekäike, näituste külastamist, juhendajate tasu, väikest ampsu hommikul, magusat pealelõunal ja sooja lõunasööki.
Lastega on terve päeva kaks juhendajat:
Airi Aas, Kristiine Špongolts

Selles laagris tutvume erinevate materjalidega, millest on tehtud esemed meie ümber. Nii taimsete kui loomsete, naturaalsete kui ka sünteetilistega. Igal päeval oma teema, oma materjal. Valmivad päris tooted, teeme katseid, näidiseid, põnevad käigud kunstniku juurde, näitusele,laborisse ja päris tehasesse!

29. JUUNI


Puuvill. Jäljendame puuvilla taime, maalime kangale, katsetame batika erinevaid vorme, teeme teesärgist koti ning õpime pilutamist.
Külastame Akvile Sedleviciutet, Tallinnas elavat batikatehnika kunstnikku.

30. JUUNI 
Taimsed materjalid. Materjaliga katsetuste päev. Teeme ise bioplastikut. Külastame Tallinna Ülikooli laborit.  Proovime ise kangast looduslikest materjalidest luua.1. JUULI 
Loomsed materjalid siid,vill, nahk. Maalime siidile, teeme nunovilti ( kraasvill ja kangas kokku vilditud) ja õmbleme ning kaunistame nahast vihikukaaned. Külastame Disaini- ja Tarbekunstimuuseumi näitusi.


2. JUULI 
Sünteetilised materjalid tänapäevastes mänguasjades(karv, fliis, plastik ja voolimismaterjalid). Valmistame kaisuka, teeme ise kineetilist liiva ning taaskasutame plastikut,värvime seda marmoriseerimistehnikas.
Külastame 3d printimise töökoda!

NB! Külastuste kavas võib ette tulla muudatusi.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.