Linnalaager Haldjate Akadeemia 2019


"Haldjate akadeemia"
17-21 juuni, 26-30 august
10.00-17.00
1 päev 35,- eur
lastele vanuses 6-11

Laagri eest palume tasuda Iidam ja Aadam OÜ kontole
swedbank EE122200221058692692
Selgitusse lapse nimi.


Maailmast meie ümber, meie sees. Unistused, fastaasiad ja saladused. Õpime haldjate kombeid, ajalugu, keelt ja valmistame erinevad haldjate esemeid, aksessuaare. Lõpetajatele tunnistused ja kingitused.
Õpingud on viiel päeval, osaleda võib kõigil, mõnel või ainult ühel päeval.
Neile, kes juba igal aastal Haldjalaagris osalenud-on uute teemade päev viimane, 5. päev.


Laagrite kavas võib toimuda muudatusi. Lõpliku ajakava saadame kõigile registreerujatele e-mailile enne laagrit.

1. päev. teemaks "Maagia"

Haldjate võimetest. Meisterdamine: Võlukepp, roosivesi, loitsuraamat, soovide pudel. Külastame Liblikate aeda "Butterfly garden" T 1 kaubandduskeskuses", piknik pargis. Sööme Poska kohvikus.

2. päev. teemaks "Ilu". 

Haldjate ilunipid, enda eest hoolitsemine. Meistedamine: Peegel, tiara, huulebalsam, seelik.  Joogatund pargis. Piknik. Sööme Vesivärava kohvikus.


          3. päev. teemaks "koduhaldjas". 


Koduhaldjad hoolitsevad nii inimeste, kui lindude/loomade eest. Meistedamine: nahast ravimikott, kuhu paneme isetehtud ravmimiteepakid, retseptivihiku ja kirjutussule. Teeme ka ise seepi ja toimub kokkamine(kodused kummikommid), külastame Raeapteeki. Lõuna Poska kohvikus

4. päev. teemaks "Reisiks valmis". 

Haldja kodudest ja reisimisest. Meisterdamine: salamajake, tiivad, sooviripats, haldjatolm, latern. Aardejaht pargis, piknik. Lõuna Vesivärava kohvikus.


5. päev. teemaks "Loodus õpetab".


Taimede tundmine, nendest õppimine ja nendest inspiratsiooni amutamine. Meisterdamine: Herbaarium, taimeväädist jalanõud, võilillekujuline hüpits, rahustav lavendlikott pesukappi või padja sisse, seemnepaber. Käik aiandisse "Võluaed".Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.