linnalaager "Loodus loob"

15. juuni-18. juuni 2020
lastele vanuses 6/7-10
9.30-17.00Grupis kuni 12 last
Päeva tasu 40,- eur
Hind sisaldab kõiki materjale, töövahendite kasutamist, õppekäike, näituste külastamist,juhendajate tasu, väikest ampsu hommikul, magusta pealelõunal ja sooja lõunasööki.
Lastega on terve päeva kaks juhendajat:
Airi Aas, Kirsika Kungur

SEE LAAGER ON LASTELE,KELLELE MEELDIB MEISTERDADA, LUUA, UURIDA JA KA MÄNGIDA NING MATKATA.
MEIE MATERJALIKS VÕI EESKUJUKS ON LOODUS. IGAL PÄEVAL ON KESKPUNKTIS ÜKS VÕI KAKS LIHTSAT JA TUNTUD TAIME, MIDA ME TUNNEME,KUID MIS PAKUB MEILE ERILISI IDEID NING LUGUSID. VIIMSEL PÄEVAL TAIMESEGU, LÄHTUME PIGEM TAIME VÄRVIDEST, KUJUST,PÄRITOLUST. IGAL PÄEVAL ON LISAKS MEISTERDUSTELE KA KATSE. 
15. JUUNI
LASTE LEMMIK VÕILILL
KUULAME  MUINASJUTTU VÕILILLEST., MEISTERDAME VÕILILLEKUJULISE HÜPITSA  VÕI VÕTMEHOIDJA.
 KATSE-KAS VÕILILLEDEST SAAB KEETA MOOSI. PIKNIK PARGIS,  KUS VAJA KORJATA MOOSI KEETMISEKS PALJU, PALJU VÕILILLI JA PROOVIME VÕILILLEST PILLI TEHA :). MATKAL KAVAS TAIMEKOMPOSITSIOONID.

16.JUUNI
KURJAKUULUTAV  KÕRVENÕGES JA KÄRBSESEEN
POLE VAJA KARTA, ME EI LÄHE SELLEL LAAGRIPÄEVAL NÕGESEID PALJAKÄSI KORJAMA :) JA KA KÄRBSESEENI VEEL POLE METSA ALL. NEED KURJAKUULUTAVAD TEGELASED ANNAVAD AGA VAHVAID IDEID.  KUULAME VANA JA TOREDA MUINASJUTU,  PROOVIME ISE TEHA NÕGESELÕNGA JA SELLEST  KÄEPAELA. VALMIB VAHVA JA ROHELINE NÕGESESEEP NING KÄRBSESEENEKUJULINE TABURETT. 
MATK PIRITA ÜRGORUS KOOS GIIDIGA PEETER PIHLAK. TEEME AARDEJAHTI!


17. JUUNI
MALBE JA KAUNIS KASK
MAALIME KASEMUSTRIT, VALMIB KASEHALU SARNANE PLIIATSITOPS.VALMIVAD KASEPUUST LOOMAKESED. JA KASETOHUST KARBIKE. KATSETAME PÄIKESETRÜKKI KASELEHTEDEGA.  MATK  TONDIRABAS KOOS GIIDIGA.


18.JUUNI
KIREV JA VÄRVILINE TAIMERIIK
TEEME ISE TAIMEDEST VÄRVI, TEEME TAIMEGRAFITIT, KATSETAME,KUIDAS TAIMEDEGA FILMI TEHA. KÄIME BOTAANIKA AIAS .  PEAME LAAGRI LÕPETUSEKS PIKNIKKU NING VALMISTAME VAHVAD TAIMEMAKSID JA EHTED.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.