Tondikunsti laager

Linnalaager Tondikunst  23. ja 24. oktoobril


Selleks laagris on meie lemmikloomadeks ämblikud ja nahkhiired, meie dres code on must ja valge ning keebid, meie valgus on kuu ja laternad ning jutud põnevad ning judinaidtekitavad. See kõik on suur ja auväärt TONDIKUNST!

2. päevane linnalaager
7-12 aastastele lastele
Laager kestab kella 10.00-16.30
2 juhendajat
Grupis kuni 12 last
Maksumus 1 päev 35 eurot
                 2 päeva 60 eurot
Hinna sees on kaks oodet, soe lõuna, meisterdamise materjalid ja töövahendid, juhendajate tasu, ekskursioonid.

See laager on põnev ja veidi teistmoodi. Meie väike kunstikeskus muutub laagri ajaks põnevaks ja romantiliseks tondipesaks. 
Kes eelmisel aastal juba tondikunsti proovinud, saavad uut ja põnevat katsetada teisel päeval. Meisterdame ämblikulaterna, pehme kapuutsiga keebi ja võrgust kindad, maalime pimedas helendava värviga, segame kokku korraliku lima, teeme jalutuskäigu Tallinna vanalinna ning loomulikult loome palju tondikunsti.

1. päev.
meisterdame kapuutsiga keebi, käime keepidega vanalinnas ekskursioonil(vanalinna kuulsaimad kummituskohad koos legendidega), meisterdame helendava ämbliklaterna ja süngelt kaunid ja pitsilised kätised/kindad.
2. päev
maalime helendavate värvidega pimedas ruumis, teeme ise lima, ekskursiooni jätk vanalinnas, piknik kõrgel tornis. Meisterdame pärlitest ämblikuaksessuaari(kaelaehteks/juustesse või prossiks.)                 Kunst on tonti teha ja ka tonti ära tunda :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.