Linnalaagrid


Koolivaheaja linnalaagrid
21-25 oktoobril
 Sügisvaheaja laagrite üks eripära on see, et lõunat käime sööma
s lastega veidi teistmoodi kohtades, kuhu tavaliselt ehk ei satuks. Neitsitorn, Olde Hansa, Controvento ja teised põnevad kohad.

Tondikunst   21-23 oktoober, lastele vanuses 7-12 aastat

Selleks laagris on meie lemmikloomadeks ämblikud ja nahkhiired, meie dres code on must ja valge ning keebid, meie valgus on kuu ja laternad ning jutud põnevad ning judinaidtekitavad. See kõik on suur ja auväärt TONDIKUNST!


lastele vanuses 7-13 aastat
Grupis kuni 12 last Laagripäevad kestavad 9.30-17.00
Registreerimiseks kirjuta
info@iidamaadam.ee
või helista 5151362
Hind  1 päev 40 eur. 
Osaledes kõikidel päevadel on 1 päeva hinnaks 38,- eur
Hinna sees on juhendajate tasu, kõik materjalid, ekskursioonide tasu,  tervislik amps hommikul ja magus amps pealelõunal, soe lõunasöök.

21.okt.
Meisterdame kapuutsiga keebi, helendava ämbliklaterna, pimedas helendava nahkhiire ning toimub üllatusmaalimine pimedas.  Külastame Katariina kloostrit, kus lapsed peavad leidma peidetud aarde. Otsimisemäng  Katariina käigus vanade raidkiviplaatide vahel ning lõuna Controvento restoranist.
Juhendajad Airi Aas, Grete Tiigiste
22. okt
Keskaegne kunst ja Teeme ise värve nagu 500 aastat tagasi ja maalime päris fresko tehnikas kuumaali. Meisterdame jubedad varjuteatri nukud ja segame kokku ühe korraliku lima.
Vanalinnas ekskursioon- vanalinna kuulsaimad kummituskohad koos legendidega,  piknik kõrgel vanalinna tornis koos tee ja muhvinitega.  Lõuna kohvikus Bogpot.
Juhendajad Airi Aas ja Kristiine špongolts

23. okt
Loome jubemaski, millega saab vahvaid tondiligusid rääkida, valmivad helendavad mürgiseened, mis võib kui öölamp su und valvata ning meisterdame  sünge kuid nunnu padja.
Külastame  Linnateatrit, kus saame läbi käia kogu selle ainulaadse hoonete ansambli, kuulata põnevaid lugusid ning külastame ka kostüümiladu. Lõuna Kolmandas Draakonis.
Juhendajad Airi Aas ja Kristiine špongolts.Kunstiklubi laager 24, 25 oktoober
"Lülitus fotole" Lastele vanuses 7/8-13

Grupis kuni 12 last Laagripäevad kestavad 9.30-17.00
Registreerimiseks kirjuta
info@iidamaadam.ee
või helista 5151362
Hind  1 päev 40 eur. 
Osaledes kõikidel päevadel on 1 päeva hinnaks 38,- eur
Hinna sees on juhendajate tasu, kõik materjalid, ekskursioonide tasu,  tervislik amps hommikul ja magus amps pealelõunal, soe lõunasöök.

Meie järjekordne kunstiklubi laager keskendub sel korral fotokunstile.
24. okt
Fotokunst ja foto tänapäeval.
Fotokoopia töötuba. Foto ja värvi töötuba-eeskujuks erinevad kunstnikud kes on kasutanud fotot oma töödes. Foto ja puit-kanname foto puidupinale. Külastame Kunstihoonet ja sealset näitust"Elavhõbe" koos giidiga.

25. okt
Fotokunst vanasti, erinevad tehnikad.
Trikiga pildi tgemine, kus mustvalgest fotost tekib värviline. Foto ja puit-kanname foto puidupinale.
Külastame Fotomuuseumi ja teeme ise camera obscura(kohvikpurgist fotokas mis teeb ka päriselt pilti!)  Sätime üles oma  väikese fotostuudio ja pimiku ja muidugi teeme palju pilte :)! Päevasid jääb meenutama fotoreportaaž.

Nädalavahetuse linnalaager – LASTEJOOGA + LOODUS

2. ja 3. novembril
Lastele vanuses 6-8 aastat
Grupis kuni 12 last
Laagripäevad kestavad 9.30-17.00
Hind  50 eurot.
Hinna sees on juhendajate tasu, kõik materjalid, matkajuhi tasu, tervislikud ampsud päeva vältel, soe lõunasöök esimesel päeval Vesivärava kohvikus ja ruumi rent.  
Registreerimine laagrisse ja lisainfo: kristiina.pundi@gmail.com

Esimese päeva veedame huvikeskuses Iidam ja Aadam (Laulupeo 21). Päeva sisustame jooga ja joogast inspireeritud loominguliste tegevustega (meisterdamised, mängud, muinasjutud).
Teise päeva veedame looduses. Sõidame rongiga Aegviitu, kus koos kogenud matkajuhiga avastame loodust. Maastiku sportliku läbimise asemel on rõhk sel korral looduse tajumisel ja tundma õppimisel läbi oma erinevate meelte ning lugude. Matka tuuma moodustavad erinevad tegevused looduses, mitte läbitud kilomeetrite arv.
Laagri eesmärk on kasvatada lastes teadlikust ning huvi jooga ja looduse vastu.
Joogat viib läbi lastejooga õpetaja Kristiina Pundi.
Looduses tegutseme koos matkajuht Romet Vainoga (metaloodus.ee)

Ootame teie toredaid lapsi koos meiega vahvat nädalavahetust veetma! J
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.