talvised töötoad lastele
Helendav lumepilv
Sobilik nii suurtele kui väiksematele üritustele

Töötoas valmib kaunis pehme pallike, mille sees põleb väike ledlamp. Lambi saab ripitada lastele magamistuppa ööund valvama. Pilveke kosneb plastikust kerast, mille ümber kinnitatakse pehmet vatiini ning peale liimitakse lumehelbeid või tähekesi.Lastel tuleb ise ka tuluke põlema panna ning patareiga ühendada.

                                                 
 Helkur Lumekiil/kärbes
Sobilik nii suuretele kui väiksematele üritustele

 Töötoas valmib eriline kiili-või kärbsekujuline helkur. Helkur koosneb pärlitest ja helkurkangast tiibadest, kärbsel jalad karvatraadist. Ripatsit saab kinnitada haaknõelaga koti külge või mantlile.
Töötoa juurde kuulub ka tore pildiesitlusega muinasjutt.


Spinner lumehelves
Sobilik suurematele kui ka väiksematele üritustele

Töötoas valmivad sädelevad spinnerid, mida on tore laual või põrandal keerlema panna. Spinnerit saab ise värvida ja lisada ka sädelevaid pabereid ja pimedas helendavaid täppe. Spinnerit on kerge keerlema panna spetsiaalse pulgakese abil spinneri keskel.Küünlalatern
Sobilik väiksematele üritustele

Töötoas saab klaasist laternaid kaunistada värviliste läbipaistvate kilede ja salvrätkutega, sädeluse ja tähtedega. laternasse sobib hästi teeküünal, mille paistel kogu ilu ja kaunistused särama ja kumama löövad.
3D pühade kaart 
Sobilik nii suurtele kui väiksematele üritustele

Alati üllatav ja efektne kaart koos teemakohase luuletusega kaanel.
Luuletus on mõistatuse vormis, trükitähtedega. Laps saab ise või vanema aboga otsida tema kaardi juurde kuuluva luuletuse. Töötuba sobib ka kõige pisematele
Kunst piparkoogimajake
Veidi väiksemale seltskonnale 

Töötoas valmivad lainepapist majakesed, millel valeglasuur peal ning uste ning akende ees värvilised paberid. majja paneme ledlambikese põlema ning kuuse otsa riputades näib, justkui keegi elaks majakeses,uks lahti, tuled põlevad.Uisutaja/suusataja nukk, milega saab teha multifilme.
veidi väiksemale seltskonnale


Töötoas valmib paberist nukk, millel liiguvad kõik keha osad.saab valmistada kas suusajataja või
uisutaja, lumelauduri. Joonistamisoskus pole töötoas oluline.Koos nuku kokku panemisega õpivad lapsed ka inimese keha ja näo proportsioone. Kui nukk valmis, juhendame, kuidas vahvast mänguasjast saab ka multifimi teha.


Vürtside töötuba. 

Veidi väiksemale seltskonnale

Vürtsid loovad elule vürtsi! Pühade aegu pööratakse aga ehk neile kõige enam tähelepanu. Töötoas valmivad iidse tavakohaselt vakmistatud pomandrid, lõhnakotid, kaneelised kuuseehted.
Vürtsidena kasutame töötoas kaneeli, tähtaniisi, kardemoni, apelsini, nelki, lavendlit.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.